Firma : Şelale Düğün Salonu


Şelale Düğün Salonu Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

ŞELALE CAFE RESTAURANT 01.09.2008 YILINDA, 2 ORTAKLI ŞİRKET OLARAK KURULMUŞ ŞİRKETTİR. CAFE RESTAURANT VE DÜĞÜN SALONUMUZ DAHA ÖNCEKİ YİMPAŞ CAFE RESTAURANT YERİNDEDİR. CAFE RESTAURANT VE DÜĞÜN SALONUMUZ 500 KİŞİYE AYNI ANDA HİZMET VERMEKTEDİR.

RESTAURANTIMIZDA ÇOK DEĞERLİ SİYASİ PARTİLERİMİZDEN AK PARTİ, BBP PARTİSİ, SAADET PARTİSİ VE TÜRKİYE PARTİSİNE ÇOK SAYIDA YEMEKLER VERMİŞ OLUP 1000 ÜZERİNDEDE NİŞAN VE DÜĞÜN ORGANİZASYONUNA İMZA ATMIŞTIR. TÜM SİVAS HALKIMIZA BİZLERİ TERCİH ETTİĞİ İÇİN TEŞEKÜR EDER SAYGILAR SUNARIZ.

 

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 98.1

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Sivas İlinde ve Organizasyon Hizmetleri Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar