Firma : Seyit Kara Kömür-odun Deposu

Kuruluş Tarihi : 1989


Seyit Kara Kömür-odun Deposu Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup 24 yıldır aktif kömür satışı alanında faaliyet göstermektedir. Bayiliğini yaptığımız kömürler için satış merkez ofisimiz ve depomuz Cumhuriyet Mahallesi / KONYA' dadır. Müşterileri memnuniyeti için çalıştığımız 24 yıldır satışını yaptığımız kömürlerle ilgili her zaman uygun fiyat avantajlarımızı müşterilerimizle paylaşmayı üzerimize görev kabul ettik. Kömür sektöründe güvenin adresi olmaya devam edeceğimizi buradan duyurmak istiyoruz. Geliştirilmekte olan web sitemiz sayesinde çok yakın zaman sürecinde internet üzerinden kredi kartı kullanarak satiş ve tahsilat hizmetini başlatacağımızı duyurmak isteriz. Seyit Kara Kömür, kömürün adresinde sizleri aramızda görmek isteriz. Gelin görüşelim, size uygun kömüre karar verelim. Uygun taksitlendirme seçenekleriyle kömürünüzü temin edelim. Evinize teslim edelim.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 111.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."