Firma : Sezr Cam

Kuruluş Tarihi : 1983


Sezr Cam Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Sezer cam, camın şeffaf dünyası ile ilk kez 1983 yılında faaliyete geçmiş ve başarılarla geçen 25 yıllık kısmını geride bırakarak yolculuğuna devam etmektedir.

1983 yılında faaliyetlerine tamamen perakende cam satışı ve montajına yönlendiren Sezer cam, bugün perakende gücü ile Uşak’ta lider konuma gelmiştir. Kullandığı dünya standartlarındaki teknolojisi, konusunun uzmanı Sezer cam ekibi ile üretimden montaja değin müşterilerine bir köprü oluşturan Sezer cam, gelen tüm talepleri de hızla ve zamanında karşılayan bir işletme olmanın gururunu taşımaktadır.

Sezer cam, 25 yıl önce olduğu gibi bugünde şeffaf cam dünyasının ışıltısını, müşterilerine sunduğu “kaliteli hizmet” anlayışıyla da yansıtmaya devam etmektedir…

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 86

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Uşak İlinde ve İnşaat, Tadilat ve Dekorasyon Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar