Uzman Usta : Sinan Ilıcak

Mesleğe Başlama : 2003


Sinan Ilıcak Ustayı Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

İşinin Ehli Usta Hakkında Detaylı Bilgi

2003 yılında Amasya’da kurmuş olduğumuz Çamlık Fidancılık olarak Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı, kontrollü, kaliteli, güvenli meyve fidanları ve süs bitkileri üretim ve satışını yapmaktayız.
     Vizyonumuz, meyve üreticilerimizin iklime uyum sağlayacak, kontrollü, garantili şekilde belirlemiş oldukları fidanları temin etmelerini sağlamak ve yetiştirmiş oldukları ürünlerden üst düzey verim almalarına katkıda bulunmaktır.
      Çamlık Fidancılık olarak elma, armut, ayva, ceviz, nar, şeftali, nektarin, üzüm, erik, kiraz, vişne, hurma, hünnap, malta eriği(yeni dünya) ve dış mekan süs bitkilerinden gül, iğne yapraklılar, her daim yeşil, yaprak dökenler ve ardıç çeşitlerini üretmekteyiz.
Amacımız başarılı meyveciliğin ilk adımı olan fidan konusunda sizlere yardımcı olmak.
       Kurduğumuz fidan bahçelerinden elde ettiğimiz üstün vasıflı ürünleri görünce ne kadar doğru bir iş yaptığımızı daha iyi anlamaktayız.

Ustanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Usta 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır 100 gösterim üzerinden 80.2

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Amasya İlinde ve Organizasyon Hizmetleri Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar