Firma : Soylu Elektrik Niğde


Soylu Elektrik Niğde Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

30 Yılı aşkın tecrübemiz ve geniş ürün yelpazemizle daha iyi fiyat ve hizmet felsefesiyle ticarette güvenin ve uzun süreli işbirliğinin adresi olduk… Siz değerli  müşterilerimiz ile; Bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecek…

Politikamız:

  • Yasal çerçeveler içerisinde ,ilgili ulusal ve uluslar arası standartlarda müşterilerimizin talep etmiş olduğu ürünlerin teminini sağlamak.
  • Müşteri memnuniyeti ilkesinde müşteri istek ve ihtiyaçlarını beklenenin üzerinde ve hızlı şekilde cevap vermek.
  • Müşteri ve Tedarikci ile faydaya dayalı ilişkiler kurarak, bilgi alışverişini en üst noktaya çıkarmak
  • Soylu Elektrik ‘in özü olan her seviyede çalışanının katılımını sağlayarak, bilgi ve beceriyi en üst seviyeye çıkarmak.
  • Bütün bunların neticesinde kuruluşumuzun;kalitesini, rekabet gücünü ve karlılığını sürekli artırarak, bütün personelimizin kuruluşta çalışmaktan saygınlık ve gurur duyduğu kalitede lider bir konuma getirmektir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak ürünleri sunmak, servis, satış ve montaj sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmektir.Organizasyon yapımız; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmektir.

 

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 147.5

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Niğde İlinde ve İnşaat, Tadilat ve Dekorasyon Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar