Firma : Sude Çiçekçilik


Sude Çiçekçilik Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Sude Çiçekçilik, Sepet, Çelenk, Arajman, Buket, Yapay çiçek, kuru çiçek, gül, karanfil, saksı çiçekleri, dış mekan bitkileri konusunda Uzmanlardan Oluşan bir Çiçekçidir.

Sude Çiçekçilik 1990 yılında Ankara çankaya ilçesi Küçükesat semti Bülbüldere Caddesi 88 numaralı adresde kurulmuştur.

2000 yılında bülbüldere cad 86 adresine taşınmıştır.

Çiçekçilik faliyetlerine 2010 yılı itibariyle Ankara Çankaya İlçesi Küçükesat semtinde halen bulunduğu Bülbüldere cad 82 numaralı adresinde çiçekçilik hizmetlerine devam etmektedir.

Türkiyede Online Çiçekçilik sektörünün  İlk Çiçekçilerinden olan Sude Çiçekçilik,Yerleşik çiçekçi mağazacılığının yanında internettende çiçek satışını yaklaşık 15 yıldır yapmaktadır.

Çiçekçilik Konusunda  iletişim sürecindeki Taleplerin internet yoluyla artmasıyla, isteyen Müşterilerinin çelenk siparişiaranjman siparişi ,buket siparişi ve Saksı Çiçek siparişleri ve bakımları gibi hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır. 

Müşteri memnuniyetini Ticaretin devamlılığı için bir gereklilik olarak gören Sude Çiçekçilik personeli, müşteri memnuniyetini daima ön planda bulundurarak, kaliteli Çiçek Uygun Fiyat ve zamanında teslimat sunmaya devam etmektedir.

Çiçek Tasarımında Yenilikçi, etkin ve itibarlı bir marka olmak için çabalarını sürekli devam ettirmekle beraber, gerçekte çiçekçi olmayan internet komisyoncusu çiçekçilerinde kalitesini yükseltmesine yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Müşterilerimizin tam isteklerini karşılıyabilmek için, doğru çiçek,doğru zaman,özgün tasarım ve uygun fiyatlı Çiçeklerle sizleri memnun etme gayretimiz devam edecektir. 

Sude Çiçekçilik aynı zamanda 1992 yılından bu yana İnterflora Çiçekçiler Derneği Üyesi olup yurt içi ve yurt dışı siparişlerinide İnerflora garantisinde Dağıtmaktadır. 

Online Çiçek Hizmeti İle değerli müşterilerimizin zamanını kaybettirmeden, sevdiklerine çiçek gönderimi yapmak Bizim Görevimizdir.

Firmamız hakkındaki Her Türlü Şikayetiniz yada Menuniyetiniz bizim için ışık olup Yolumuzu Düzeltmemize yardımcı olacaktır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 93.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Ankara İlinde ve Organizasyon Hizmetleri Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar