Firma : Süslü Kasap Ve Kurbanlık


Süslü Kasap Ve Kurbanlık Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

KURBAN ÖZEL

Kurbanlıklarımız bayramın birinci ve ikinci ve günü noter huzurunda ,ilgili İl Müftülüklerinden din görevlileri eşliğinde, Tarım Bakanlığı izinli olan hijyenik koşulların sağlandığı Süslü Kasap özel et entegre tesislerinde, veteriner hekimlerin kontrolünde, profesyonel kasaplarca İslami usullere uygun şekilde kesilecek,soğutma işlemi uygulanacak, parçalanacak, kolilenecek,size özel etiketlenecek ve internet yoluyla alım yapan siz müşterilerimize soğutucu donanımlı araçlarla nakledilerek ,mağaza soğuk hava dolaplarımızda sizlere teslim edilene kadar saklanacaktır.
Kurbanınız bayramda sizin seçeceğiniz 2. ve 3. günü, özel kutusu ile, seçmiş olduğunuz saat diliminde,izolasyonlu,frigorfirik ve klimalı araçlarımız ile teslimat adresinize teslim edilecektir

Her türlü bilgi için : 
Özgür Kırtıloğlu               0507 839 44 73
Mehmet Ali Yazıcıoğlu     0505 525 06 47

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 101.8

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
İzmir İlinde ve Gıda-Market Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar