• Ege mahallesi Öz Sürücü Suit 408 sokak MUPO Kuşadası/Aydın
  • Açık 08:00-18:00: Pazartesi - Cumartesi

Elektrik Hizmetleri

Elektrik Hizmetleri


Evrenin en büyük buluşlarından biri elektriktir. Zaman içerisinde o kadar çok şey üretilmiştir ki neredeyse bugün evlerimiz de ve ofislerimiz de her şey elektrikle çalıştırılmaktadır. Bunca ürün elektrik ile çalışınca da elektrik oldukça önem arz etmektedir. Yeni yapılan binalarda iyi bir oluşum ve alt yapı gerekir ya da daha önceden olan sistemler de arıza meydana gelebilmekte ve elektrik tamiri bu aşamada her daim gerekmektedir.

Elektrik tamiri hangi arıza olursa olsun önem taşımakta ve gerekli bilgi ve birikim sahibi olunmadığında da büyük bir risk taşımaktadır. Bir ampul değişimin herkes yapabilse de, prizinizde olan bir problemde servise (elektrik uzmanına) ulaşmanız ve hiç riske girmemeniz gerekmektedir. Her işin uzmanına başvurmanız siz ve geleceğiniz için önemlidir. Canınızı kesinlikle tehlikeye atmadan uzman ekiplerden yararlanınız. Bizi hemen aradığınız takdirde sizlere en iyi hizmeti verebilecek ekiplerimizden birini sizlere yönlendireceğiz...

 

Elektrik Tesisatınızda Sorun Kalmamalı

Yeni yapılan ev ve iş yeri gibi tüm çeşitli binaların elektrik sistemleri oluşturulabilmekte en iyi malzeme seçimiyle sizlere uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlanmaktadır.  Aynı şekilde zaman içinde yıpranmış ve değişmesi gereken elektrik tesisatınızın en doğru ve başarılı şekilde değişimi uzman ekiplerce sağlanacaktır.

uzaman ekibimizce ne işlem yapılırsa yapılsın elektrik tamiri önemli bir iştir ve siz tüm kontroller yapılıp özellikle can güvenliğiniz adına gerekli önlemler alındıktan sonra iş bitti denilerek sizlere teslim edilir. Can güvenliğiniz bizler için önemlidir. 

Ev iç ve dış elektrik sistemleri,

- Şartel değişimi-Aplik değişimi-Elektrik Tesisat kablo değişimi-Elektrik Tesisatı yenileme- Akıılı Saat Kontrol-Genel Tesisat Kontrolleri vs.

Ofis iç ve dış elektrik sistemleri,

Per, 27 Ağu 2020 20:56