Firma : Taştanlar Düğün Salonları

Kuruluş Tarihi : 2010


Taştanlar Düğün Salonları Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Bizim Görevimiz Hayalinizdeki Düğünü Size Yaşatabilmek İçin En Küçük Detaya Kadar Her Şeyi Düşünmek

      2010 Yılında faaliyete göstermeye başlayan Taştanlar Deluxe Ziyafet Ve Balo Salonlarımız müşteri memnuniyeti Odaklı Çalışmalarıyla yüzlerce organizasyona ev sahipliği yapmıştır.

      Alışıla gelmiş hizmet anlayışından uzak bir çok gelişmiş entegrasyon ve alt yapıyı bünyesin de standart hizmet olarak barındıran Taştanlar Deluxe Ziyafet Ve Balo Salonlarımız siz müşterilerimizin unutulmaz organizasyonlar yaşamasını amaç edinmiştir. Taştanlar firması olarak Beylerbeyi, Lalezar ve Havuzbaşı mekanlarımızda daha çoşkulu daha mutlu bir zaman yaşatmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

      Misyonumuz Her Zaman Daha Yenilikcı Ve Daha İyiye Koşmak Olacaktır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 103.5

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Sivas İlinde ve Organizasyon Hizmetleri Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar