Firma : Terzi Hulki


Terzi Hulki Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Şişli’ de Terzi ve deri terzisi denilince akla gelen ilk isim olan Terzi Hulki 26 yıldır bu mesleği yapmaktadır.  

Özel ısmarlama dikim, kumaş kot, deri tamiri, deri mont tamiri, deri mont tadilatları gibi yaptığı hizmetlerin yanına son 14 yıldır da deri imalatında bulunmuştur. Ayrıca deri, süet, güderi tadilat ve boyamaları da yapılmaktadır

Terzi Hulki, kurulduğu günden itibaren‚ müşterisine en iyi hizmeti vermeyi‚ en hızlı şekilde müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine misyon edinmiştir.  Müşterilerine gösterdiği alaka ile müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermemiştir.

 

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 108.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."