Firma : Tessa Bilişim Fotokopi


Tessa Bilişim Fotokopi Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Çünkü Tessa Bilişim Teknolojileri yaklaşık 15 senelik sektör deneyimi ile birlikte kalite ve güveni aynı anda sunmaktadır. 
Yazıcı , Fotokopi, Projeksiyon makinalarında uzman teknik kadrosu ile birlikte sizlere İzmir de servis ve bakım hizmeti vermektedir
Tessa Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize ait fotokopi makinaları faks cihazları multifonksiyonel fotokopi makinaları nokta vuruşlu yazıcılar projeksiyon cihazlarınız uzman kadrosuyla teknik servis hizmetleriyle sizlere zaman kaybetmenize olanak vermeden en kısa zamanda teknik hizmeti sunmaktadır. Ofislerinizde kullanmakta oldugunuz fotokopi, yazıcı, projeksiyon cihazlarınız yüksek teknolojiye sahip araçlardır sizlerin sorun yaşamaması için periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyarlar en iyi bakımla uzun zaman işlerinizi aksatmadan bu cihazları kullanabilirsiniz. 
Tessa Bilişim orijinal yedek parça toner ve projeksiyon cihazlarınız için lamba tedarikinde bulunmaktadır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 61.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
İzmir İlinde ve Tamirat ve Teknik Servis Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar