Firma : Uğur Koltuk Döşeme

Kuruluş Tarihi : 1973


Uğur Koltuk Döşeme Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

1973 YILINDA BABAMIZ HÜSEYiN HARLAR TARAFINDAN iZMiR ÖZEL TÜRK KOLEJi KARSISINDAKi iLK ATÖLYESiNDE HiZMET VERMEYE BASLAYAN UGUR KOLTUK DÖSEME ATÖLYESi, ARADAN GEÇEN 37 YILIN ARDINDAN, ABDULLAH HARLAR TARAFINDAN, iLK GÜNKÜ HEYECAN VE iTiNA iLE SiZ DE?ERLi MÜSTERiLERiMiZE HiZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDiR. ESKiLERiNiZi ATMAYIN, YENiLEYiN.... iZMiR VE ÇEVRESiNDE YILLARIN BiRiKiMi iLE TANINAN BiLiNEN BiR ATÖLYE OLAN UGUR KOLTUK DÖSEME ATÖLYESiNDE KONUSUNDA UZMAN YETiSMiS KADROMUZ iLE EV VE OFiS OTURMA GRUPLARINIZI, PUFLARINIZI, YATAK BASLARINIZI DiLEDiGiNiZ RENK VE DESENDEKi KUMASLAR iLE YENiLiYORUZ. KULLANMAKDAN ZEVK ALDIGINIZ MOBiLYALARINIZIN VERNiKLEMESi, CiLALANMASI, BOYANMASI, RENK DEGiSTiRiLMESi HiZMETLERiNi DE VEREN UGUR KOLTUK DÖSEME ATÖLYESi, ELiNiZDE BULUNAN ANTiKA MOBiLYALARINIZIN DEGERiNi KAYBETMEDEN YENiLENMESi VE KULLANIMINIZA KAZANDIRILMASI KONUSUNDA DA HiZMET VERMEKTEDiR.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 118.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
İzmir İlinde ve Tekstil Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar