Firma : Ünlü Ziraat Pulluk

Kuruluş Tarihi : 1971


Ünlü Ziraat Pulluk Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

1971 yılında Manisa-Türkiye’ de kurulan firmamız, 1997 yılından buyana 17.000 m² kapalı ve 30.000 m² açık alana sahip olan fabrikasında pulluk çeşitleri ve diğer toprak işleme aletleri üretimine eğitimli ve tecrübeli personeli ile devam etmektedir.Tüm sektörel yenilikler; fuarlar, kataloglar ve internet aracılığı ile takip edilmektedir. Müşteri istekleri 3 boyutlu ortamda tasarlanarak, tecrübeli ve eğitimli personelimiz tarafından projelendirilmektedir. 

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler Türkiye’ nin sayılı firmalarının ürünleri olup, tümü sertifikalı ve istenilen kalite şartlarındadır. Firmamız, ayrıca proje çalışmaları sonucu ortaya çıkabilecek her türden hammaddeyi ürettirebilecek bir potansiyele sahibtir.Tüm parçalar, boya oncesi korozyonu önlemek ve görüntüyü daha iyi kılabilmek için kumlama operasyonundan geçirilmektedir.

Müşteri hizmetlerini anında karşılayabilmek açısından, tüm ürünlerimizden istatistiksel bilgiler doğrultusunda, dönemsel stoklar yapılmaktadır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 91.1

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Manisa İlinde ve Ziraat Sanayi Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar