Firma : Us Kardeşler Ltd. Şti.

Kuruluş Tarihi : 1980


Us Kardeşler Ltd. Şti. Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Türkiye  ve komşu ülkelerde "Müşteri-Satıcı" ilişkisini "Partner-Ortak"  ilişkisi haline dönüştürmek.  Gelişen ve sürekli yenilenen, dünya'nın kullandığı en son teknoloji ile iç dekorasyon , mutfak, banyo, yatak odaları için üretilen, moderen ve çağdaş ürünleri, mobilya üretici ve mimarlarımızla ortaklaşa çalışıp projelerine katkıda bulunup yenilikleri paylaşmak .Kullanıma hazır Ahşap,Masif, Mdf, Plywood, Alüminyum ve Cam ham madeleri ile titizlikle üretilen ürünleri üretmek, satış ve pazarlama ağımızı geliştirip ithalat ve ihracat yaparak markamızı dünya piyasasında aranılan marka haline getirmek.    

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 76.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."