Tekne Kuşadası

Firma: Denizkuşu Tekne Kuşadası

Kategori: Seyahat ve Turizm

 • Durumu Aktif
 • Üyelik Süresi 07-05-2022
 • Son Giriş Zamanı 17-05-2022
 • Giriş Sayacı 240
Daha Fazla Bilgi

Deniz Kuşu, Kuşadası Tekne Turları olarak yarım asırlık bir tecrübenin bize verdiği güvenle, Kuşadası bölgesinde hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Aklınızda Bulunsun
Hakkında:
Kullanıcı Kodu
100009
Kategori Adı
Seyahat ve Turizm
Ülke Adı
Turkey
İl / Şehir
AYDIN
Bölge
KUŞADASI
İlçe
KUŞADASI
Mahalle
CAMİKEBİR MAH
Profil Gizliliği
Adres

Güvercin Ada Liman Kuşadası

Biografi

Deniz Kuşu Kuşadası Tekne Turları olarak yarım asırlık bir tecrübenin bize verdiği güvenle, Kuşadası bölgesinde lider olarak başladığımız tekne turlarımızda şu an üç teknemiz ve günlük 260 yolcu kapasitemizle siz değerli misafirlerimize kaliteli ve bütçenize uygun hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Kuşadası’nın eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerinin yanında siz değerli misafirlerimizi deniz ile gökyüzü arasında büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken, mavi ile yeşilin iç içe geçtiği muhteşem güzellikteki koylarda unutamayacağınız bir gün geçirmeniz, eğlencenin ve güneşin tadını çıkarmanız, ve tüm bunları Deniz Kuşu kalitesi ve ayrıcalıklarıyla yaşamanız için sizleri Güvercin Adası’nda demirli teknelerimize davert ediyoruz.

Günlük Tekne Turları

Balık avı Turları

Okul Gezileri

Özel Gün Organizasyonları

Kuşadası'na gelip de tekne turu yapmadan gitmek olmaz. Bu turlarda Egenin berrak sularında yolculuk etmenin serinliğini yaşarken yeni arkadaşlar ve birbirinden güzel anılarla dönüyorsunuz. Kuşadası & Ahmetbeyli dağlık ve engebeli yapısı ile birbirinden güzel ve değişik koylara sahiptir. Bu koyların bir çoğuna karadan gitmek ancak doğa yürüyüşleri ile olabilmektedir. Kuşadası’na gelenler bu koyları görmek, parıltılı sularında yüzmek isterler. Bunun için en ideali tekne turlarına katılmaktır. Böyle bir tekne turu yapmadan Kuşadası’nı gördüm demeyin. Bugün için bakirliğini hala koruyan bu koyların kumsallarında gezmek, denizlerinde yüzmek tam anlamıyla bir şans.

Tekne Turu'nda doğal plajlarıyla ünlü Claros & Ahmetbeyli bölgesinde 3 değişik koy da yüzme molası verilmektedir. Genellikle yüzme molası için demir atılan koylar Baradan Koyu, Maydanoz Koyu ve Koru Koyudur. Misafirlerimiz tüm gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkarırken, stresten uzak mükemmel bir gün geçireceklerdir..

Kamera ve fotoğraf makinanızı, güneş kreminizi, şapkanızı, plaj havlunuzu ve mayonuzu yanınıza almayı sakın unutmayın ...

Giriş Sayacı
0
Uzmanlıkları:
Biyografi: Deniz Kuşu Kuşadası Tekne Turları olarak yarım asırlık bir tecrübenin bize verdiği güvenle, Kuşadası bölgesinde lider olarak başladığımız tekne turlarımızda şu an üç teknemiz ve günlük 260 yolcu kapasitemizle siz değerli misafirlerimize kaliteli ve bütçenize uygun hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Kuşadası’nın eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerinin yanında siz değerli misafirlerimizi deniz ile gökyüzü arasında büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken, mavi ile yeşilin iç içe geçtiği muhteşem güzellikteki koylarda unutamayacağınız bir gün geçirmeniz, eğlencenin ve güneşin tadını çıkarmanız, ve tüm bunları Deniz Kuşu kalitesi ve ayrıcalıklarıyla yaşamanız için sizleri Güvercin Adası’nda demirli teknelerimize davert ediyoruz. Günlük Tekne Turları Balık avı Turları Okul Gezileri Özel Gün Organizasyonları Kuşadası'na gelip de tekne turu yapmadan gitmek olmaz. Bu turlarda Egenin berrak sularında yolculuk etmenin serinliğini yaşarken yeni arkadaşlar ve birbirinden güzel anılarla dönüyorsunuz. Kuşadası & Ahmetbeyli dağlık ve engebeli yapısı ile birbirinden güzel ve değişik koylara sahiptir. Bu koyların bir çoğuna karadan gitmek ancak doğa yürüyüşleri ile olabilmektedir. Kuşadası’na gelenler bu koyları görmek, parıltılı sularında yüzmek isterler. Bunun için en ideali tekne turlarına katılmaktır. Böyle bir tekne turu yapmadan Kuşadası’nı gördüm demeyin. Bugün için bakirliğini hala koruyan bu koyların kumsallarında gezmek, denizlerinde yüzmek tam anlamıyla bir şans. Tekne Turu'nda doğal plajlarıyla ünlü Claros & Ahmetbeyli bölgesinde 3 değişik koy da yüzme molası verilmektedir. Genellikle yüzme molası için demir atılan koylar Baradan Koyu, Maydanoz Koyu ve Koru Koyudur. Misafirlerimiz tüm gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkarırken, stresten uzak mükemmel bir gün geçireceklerdir.. Kamera ve fotoğraf makinanızı, güneş kreminizi, şapkanızı, plaj havlunuzu ve mayonuzu yanınıza almayı sakın unutmayın ...
Çalışma Saatleri
 • Pazartesi 09:00 - 18:00
 • Salı 09:00 - 18:00
 • Çarşamba 09:00 - 18:00
 • Perşembe 09:00 - 18:00
 • Cuma 09:00 - 18:00
 • Cumartesi 09:00 - 18:00
 • Pazar 09:00 - 18:00
Eğitim Durumu
 • Eğitim Bilgileri
Sorular ve Yorumlar Yorum için Giriş Yapın