Firma : Yakamoz Tantuni


Yakamoz Tantuni Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 
Yakamoz Tantuni,  işini doğru, hijyenik ve enfes tadlarla bir araya getirerek ve kendi kalitesinden ödün vermeden sürdürmektedir. Yakamoz Tantuni ayrıcalıklı kılan, ürünlerimiz hazırlanırken malzemelerin özenli ve kaliteli olarak seçilmesidir.

Tantuni, Akdeniz bölgesinin Mersin iline ait yöresel bir yemektir. Yağsız ve sinirsiz etlerin küçük küçük doğranıp haşlandıktan sonra terbiye edilip son olarak da soğan, domates, maydanoz, ayçiçek yağı ve baharatlarla harmanlanıp dürüm veya arzu edildiği şekilde sunulan bir yemektir.

Sadece tantuni ile değil, lezzeti çiğköfte, künefe, çorba çeşitleriyle de hizmet vermektedir.

Bu doyumsuz lezzeti tatmanız için ;dilerseniz şubelerimizde dilerseniz paket servislerimizle sizlerleyiz…
 

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 121.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Kocaeli İlinde ve Gıda-Market Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar