Firma : Yeni Tokat Amasya Taşımacılık


Yeni Tokat Amasya Taşımacılık Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Firmamız İstanbul merkezli kurulan  YENAL TOKAT TAŞIMACILIK 'ın TOKAT ACENTALIĞINI yaparak nakliye sektörüne girmiştir.1968 den bu yana İstanbul çalışan firmamız GAZİANTEP AMBARLARI ACENTALIĞI da yapmıştır.Bu deneyimine güvenen firmamız müşterilerinin talepleri doğrultusunda 2008 yılında GNA KARGO TAŞIMACILIK  LTD.ŞTİ. ile anlaşmıştır.

Hizmet ağını gün geçtikçe genişleten firmamız müşterilerinin talepleri doğrultusunda ADANA,KONYA,BURSA,İZMİR,DENİZLİ AMBARLARIYLA anlaşacaktır.

Firmamızın iş anlayışının temelinde daima güvenilir ve kaliteli  hizmet yatar Firmamız  bünyesinde 6 işçi ve iki adet servis aracı bulundurmaktadır.250 m2 kapalı alanı ile müşterilerine depolama avantajı sunan firmamız ayrıca depolama işleminden hiçbir ücret almamaktadır.Kamyonun içeri girmesinden dolayı müşterilerimize yüklerini yaz-kış ıslatmadan ,kırılmadan teslim etmekteyiz.Ambarımıza verilen yükler kapıya teslim olarak dağıtımı yapılır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 80.4

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Tokat İlinde ve Nakliye, Tasimacilik, Taksi Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar