Firma : Yılmazın Yeri Restaurant

Kuruluş Tarihi : 1993


Yılmazın Yeri Restaurant Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Kurucumuz Yılmaz ALTINTAŞ 1993 yılında, çeşitli otellerde çalışarak edindiği tecrübesi ile küçük bir barakada köfteci olarak çıktığı yolda siz değerli müşterilerimizin kısa sürede beğenisini kazanarak bugünlere kadar gelmiştir.

Tadına doyulmaz mezeleriyle müdavimi olacağınız Restaurantımızın coğrafi konum olarak Samos adası manzarası ile keyfinize keyif katabileceksiniz.

Kalite, taze ve lezzet anlayışıyla Aileniz ile gelip hoş vakit geçirebileceğiniz, güzel dostlarınızla ve sevdiklerinizle ayıracağınız özel bir zamanla, hoş sohbetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz şömine ve akvaryum detayları insanın ruhunu dinlendiren mekanımızda zengin meze çeşitlerimiz , tadına doyamayacağımız ızgara et menülerimizle hizmetinizdeyiz..

Mekanımızı ziyaretinizde bize özel kuru biber kızartmasını ve dana kavurmasını özellikle denemenizi tavsiye ederiz.

Dostlarınızla paylaşmak istediğiniz özel günlerinizi dört mevsim, 250 kişi kapasitesi ile alkollü alkolsüz hizmet veren işletmemiz de samimi servis anlayışımız ile unutulmaz kılıyoruz.

Nişan, nikâh, evlilik yıldönümleri ve doğum günleri gibi mutlu günlerin yanı sıra, özel davetler ve yemekli iş toplantıları gibi organizasyonları da mekânımızda yapabilirsiniz.

Yerli ve yabancı müşterilerimizin yanı sıra 20 yıldır hizmet veren mekanımızı Mustafa SANDAL , Yılmaz ÖZDİL , Yıldız TİLBE , Mustafa KESER , Erdal ÖZYAĞCILAR , Giray BULAK , Serkan BALCI, Vedat İNCEEFE , Yetkin DİKİNCİLER , Yusuf ATALA , Aylin ÇOŞKUN gibi çok sayıda ünlü isimde ziyaret etmiştir.On milyonu aşan ziyaretçimizle deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız.

Siz değerli müşterilerimizin ziyaretinden her zaman şeref duyar en kısa zamanda mekanımızı ziyarete bekleriz…

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 165.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."