Firma : Zeynep Okçu Bale Okulu

Kuruluş Tarihi : 2001


Zeynep Okçu Bale Okulu Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

2001 yılında kurulan Zeynep Okçu Bale Okulu, tüm Muğla ilinin Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilk ve tek bale okulu olarak, “sadece” hobi amacı taşıyan bir çok benzerinden oldukça farklı bir düzeyde, uluslararası platformda profesyonel kariyer yapabilecek öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemiş ve bu hedefe uygun olarak dünya standartlarında akademik bir eğitim programı benimsemiştir. Öğrenciler bale derslerinin yanı sıra, eğitimlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak pek çok pratik ve teorik dersi de beraberinde görmektedirler. Bunlar arasında solfej, jimnastik, mimik, ritmik, bale tarihi, dekor kostüm tarihi, doğaçlama, koreografi, modern dans, karakter dansları, repertuar gibi dersler yer almaktadır. Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı diploma verilmektedir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 92.7

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Muğla İlinde ve Eğitim, Öğretmen Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar